DOKUMENTY DLA STUDIA TAŃCA<br>I POLE DANCE

DOKUMENTY DLA STUDIA TAŃCA
I POLE DANCE

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

REGULAMIN/UMOWA WARSZTATÓW<br>I OBOZÓW

REGULAMIN/UMOWA WARSZTATÓW
I OBOZÓW

DOKUMENTY DLA SPRZEDAŻY<br>ONLINE

DOKUMENTY DLA SPRZEDAŻY
ONLINE

KONSULTACJA PRAWNA

KONSULTACJA PRAWNA

ZAIKS I STOART

ZAIKS I STOART

DOKUMENTY DLA STOWARZYSZENIA I KLUBU SPORTOWEGO

DOKUMENTY DLA STOWARZYSZENIA I KLUBU SPORTOWEGO

DOKUMENTY DLA TANCERZA<br>I INSTRUKTORA

DOKUMENTY DLA TANCERZA
I INSTRUKTORA

STAŁA OPIEKA PRAWNA

STAŁA OPIEKA PRAWNA

DOKUMENTY DLA KLUBU FITNESS<br>I SIŁOWNI

DOKUMENTY DLA KLUBU FITNESS
I SIŁOWNI

CMS

Dlaczego wzory Law Hall są tak mocne?

 • icon

  Chronią i zabezpieczają prawnie Twój interes! Ograniczasz w ten sposób swoje ryzyko biznesowe.

 • icon

  Zostały przygotowane przez prawników, którzy są ekspertami w danym zagadnieniu, a dodatkowo rozumieją specyfikę branży artystycznej i sportowej.

 • icon

  Zostały napisane prostym i zrozumiałym językiem, bez specjalistycznego słownictwa – tak, abyś zarówno Ty, jak i Twój klient/kontrahent nie mieli wątpliwości co do zapisów w dokumentach.

 • icon

  Łączą doświadczenie i wiedzę opartą o najnowsze interpretacje i orzecznictwo z praktycznymi przykładami z życia.

 • icon

  Pozwolą Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych kar nałożonych ze strony Urzędu do Spraw Ochrony Konsumentów, Urzędu do Spraw Ochrony Danych Osobowych oraz uchronią Cię przed roszczeniami ze strony klientów.

 • icon

  Prezentują gotowe i praktyczne rozwiązania prawne, dzięki którym od razu postawisz na nogi swój biznes.

 • icon

  Wzory są w 100% legalne i będą dla Ciebie aktualizowane do końca roku kalendarzowego, w którym je zakupiłeś/łaś w przypadku wprowadzenia zmian w prawie. Możesz też przedłużyć aktualizację za niewielką dopłatą - skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!

 • icon

  Nasze rozwiązania prawne zostały sprawdzone przez ponad 100 placówek tanecznych i sportowych, które skorzystały z naszych usług.

O mnie
O mnie

O mnie

Cześć! Nazywam się Monika Cichocka, jestem prawnikiem i na co dzień prowadzę kancelarię w Warszawie.

Pomagam ludziom w rozwiązywaniu problemów oraz odpowiednim zabezpieczaniu ich działalności. Kocham tę pracę… co najmniej tak samo jak kocham taniec!

Postanowiłam połączyć moje dwie ogromne pasje w tym oto miejscu – Law Hall, czyli na przestrzeni prawnej dedykowanej branżom artystycznej i fitness!

Znajdziesz tu wzory niezbędnych dokumentów, a także szereg innych produktów i usług, które pozwolą Ci odpowiednio ochronić i zadbać o Twój biznes! Pomogę Ci w budowaniu stabilnej i bezpiecznej działalności opartej na tym, co Ci w duszy gra.

Zapraszam do bazy wiedzy Law Hall!


Opinie

Polecam serdecznie Kancelarię Moniki Cichockiej. W czasie ciągłych zmian prawnych i niepewności pandemicznej ich usługi po prostu ratują życie przedsiębiorcy. Korzystam z usług i zachęcam wszystkich!

(opinia zweryfikowana z Google)

Szkoła Tańca Argentyńskiego El Navegador w Warszawie

Kancelaria rzetelnie i profesjonalnie opracowuje dokumentację dla firmy, służy fachową poradą, uspokaja i jest w stałym kontakcie z klientem. Nie wyobrażam już sobie pracy bez wsparcia Pani Moniki Cichockiej.

(opinia zweryfikowana z Google)

Studio Rekreacji Ruchowo-Tanecznej w ChorzowiePolecam! Szybko, przyjemnie oraz konkretnie:)

(opinia zweryfikowana z Google)

K’Licious Dance Company z Wrocławia


Bezinteresowna pomoc, profesjonalizm, empatia i zrozumienie to jej znak rozpoznawczy. Dziękuję za szybkie porady i rzetelne informacje ZAWSZE

(opinia zweryfikowana z Facebooka)

Studio Siemanko w GdańskuPolecam! Pełen profesjonalizm i świetne podejście!

(opinia zweryfikowana z Facebooka)

Viva Cuba Dance Studio w Warszawie

Bardzo polecam kancelarię za profesjonalizm, szybkość działania i bardzo rzetelne podejście do problemu klienta. Oprócz tego bardzo sympatyczna Pani Prawnik, która wszystko spokojnie wytłumaczy i uspokoi. POLECAM! 

(opinia zweryfikowana z Google)

Nowa Akademia Tańca w Lublinie

Polecam Panią Prawnik Monikę Cichocką za profesjonalne podejście do tematu, rzetelną informację na czas, za dostępność i szybkość reakcji na pojawiające się pytania i wątpliwości.

(opinia zweryfikowana z Google)

Akademia tańca Pleskot w Świdniku


Szybka, rzetelna i profesjonalna pomoc. Polecamy z całego serca :) 

(opinia zweryfikowana z Google)

Art Academy Katowice

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

(opinia zweryfikowana z Google)

Lemono Dance z siedzibą w Warszawie

Musisz być zalogowany aby dodać opinię

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego odpowiednie zabezpieczenie prawne Waszego interesu jest takie ważne?
 2. Czy mogę podzielić się zakupionymi dokumentami ze znajomymi?
 3. Jaki mam czas na pobranie zakupionego dokumentu?
 4. Czy mogę otrzymać fakturę?
 5. Czy po zakupie mogę oddać dokumenty?
 6. Jakieś przykłady?
 7. Czym się różnią Wasze wzorce od tych, które mogę sobie pobrać za darmo z Internetu?
 8. Jak długo ważne są dokumenty?
 9. Czy jest jakaś gwarancja na pobrane wzorce?
 10. Czy mogę wprowadzać zmiany pod siebie w pobranych dokumentach?
 11. Jak dokonać zakupu?
 12. Jak mogę zapłacić za dokumenty?

Dlaczego odpowiednie zabezpieczenie prawne Waszego interesu jest takie ważne?

Przede wszystkim dlatego, że chroni Cię jako przedsiębiorcę, jako artystę, jako osobę traktującą swoją pasję poważnie i która ma to szczęście, że zawodowo zajmuje się tym, co kocha. A skoro zawodowo zajmujesz się swoją pasją, to Twój biznes również powinien być przez zawodowca zabezpieczony. Wybierając wzory Law Hall masz pewność, że tak jest!

Czy mogę podzielić się zakupionymi dokumentami ze znajomymi?

Wszystkie przygotowane dokumenty na Law Hall kosztowały mnie oraz innych ekspertów z zakresu prawa, którymi wsparciem się posiłkowałam mnóstwa godzin pracy, analizy przepisów, orzecznictwa i rozmowy z osobami z branży artystycznej, by dopasować je jak najlepiej do Twoich oczekiwań. Udostępnianie naszej pracy innym osobom do korzystania byłoby po pierwsze nie fair, a po drugie wszystkie pliki objęte są prawami autorskimi, za których naruszanie ponosi się konsekwencje prawne.

Jaki mam czas na pobranie zakupionego dokumentu?

Po opłaceniu Twojego zamówienia dostaniesz od Law Hall na maila link do pobrania dokumentów – link ten nie wygasa, możesz pobrać pliki od razu, a możesz też odłożyć to sobie w czasie zachowując mail.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Jasne, pamiętaj tylko, aby podać nam taką informację we właściwym okienku i uzupełnić dane do wystawienia faktury.

Czy po zakupie mogę oddać dokumenty?

Zgodnie z zapisami ustawy Prawa Konsumenta, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje na produkty cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy – dlatego przed płatnością pojawia się odpowiedni checkbox. Po pobraniu pliku zapisuje się on trwale na Twoim dysku – nie ma tu możliwości fizycznego odesłania produktu, stąd brak możliwości zwrotu. Mam jednak ogromną nadzieję, że dokumenty spełnią Twoje oczekiwania w 100%!

Jakieś przykłady?

Chociażby tak często powielający się zapis o braku odpowiedzialności ze strony studia za rzeczy pozostawione w szatni – BENG! Klauzula niedozwolona i kara nawet 12 000 zł.
Albo zapis o braku możliwości zwrotu opłaty za karnet w przypadku jego niewykorzystania – BENG! Kolejna klauzula niedozwolona i kolejna kara 12 000 zł.
Brak odpowiednich klauzul informacyjnych o przetwarzaniu danych osobowych przy zapisach na zajęcia przy formularzu na Twojej stronie www – CIACH! Tym razem RODO i znowu wysoka kara pieniężna.
Kursanci mogą się zapisywać na zajęcia w Twoim studio online? - A pouczyłeś ich o prawie odstąpienia od takiej umowy?
Mogłabym tak wymieniać bez końca, ale na szczęście w Law Hall wszystkie te kwestie są odpowiednio uregulowane i wyjaśnione – nie narażasz się ani Urzędowi Do Spraw Ochrony Konsumentów, ani Prezesowi Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych, ani niezadowolonym klientom w przypadku sporów (których oczywiście nikomu nie życzę).

Czym się różnią Wasze wzorce od tych, które mogę sobie pobrać za darmo z Internetu?

Internet to kopalnia informacji – zarówno tych prawdziwych, jak i wprowadzających w błąd lub nieaktualnych. Można znaleźć wiele różnych wzorów do pobrania za darmo, ale nikt wtedy nie da Ci gwarancji jakości i legalności. Na przestrzeni kilku lat ścisłej współpracy z branżą artystyczną i sportową mogłam zaobserwować szereg powtarzających się bezprawnych lub po prostu już nieaktualnych pod względem prawnym zapisów, które narażają przedsiębiorcę na poniesienie wysokich kar i na straty przy sytuacjach konfliktowych z klientami.

Jak długo ważne są dokumenty?

Wzory dokumentów zostały starannie opracowane w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy. Prawo jednak czasem ulega zmianom – nie jestem w stanie przewidzieć jak często te zmiany będą wprowadzane i czy w ogóle będą wprowadzane. Kupując w Law Hall, masz jednak pewność, że jeśli cokolwiek zmieni się w zapisach wzorów ze względu na zmiany prawne do końca roku kalendarzowego, w którym zakupiłeś/łaś produkt, zostaniesz powiadomiony/a o tym mailowo otrzymując link do zaktualizowanego dokumentu, który zakupiłeś! W przypadku chęci przedłużenia aktualizacji, skontaktuj się z nami: kontakt@lawhall.pl, a na pewno się dogadamy!

Czy jest jakaś gwarancja na pobrane wzorce?

Tak, gwarantuję jakość i aktualność Twoich dokumentów do końca roku kalendarzowego, w którym je zakupiłeś/łaś. Jestem pewna jakości swojej pracy i wiem, że dokumenty Law Hall zabezpieczą Twój biznes na poziomie eksperckim. W przypadku chęci przedłużenia aktualizacji, odezwij się do nas na kontakt@lawhall.pl.

Czy mogę wprowadzać zmiany pod siebie w pobranych dokumentach?

Pewnie, że możesz! Starałam się stworzyć jak najbardziej uniwersalne wzorce dokumentów, ale zdaję sobie sprawę, że możesz chcieć wprowadzić inne rozwiązanie. W komentarzach często daję wskazówki, w jaki sposób możesz zmienić zapisy pod siebie. Pamiętaj jednak, że za samodzielnie wprowadzone zmiany już nie ponoszę odpowiedzialności. Jeśli masz jakieś wątpliwości i chciałbyś omówić ze mną swoje pomysły – wciśnij guzik „indywidualna porada prawna”, a dobiorę dla Ciebie najodpowiedniejsze i co ważne – legalne rozwiązanie.

Jak dokonać zakupu?

W czterech prostych krokach:
1. Wybierz interesujący Cię moduł,
2. Zaznacz dokumenty, których potrzebujesz,
3. Dodaj je do koszyka,
4. Opłać zamówienie.

Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w odpowiednie miejsce, a zniżka naliczy się automatycznie.

Jak mogę zapłacić za dokumenty?

Płatności dokonasz dzięki operatorowi Przelewy24. Jest to system szybkich płatności internetowych znany w całej Polsce ze swojego bezpieczeństwa i wygody. Umożliwia dokonanie płatności między innymi Blikiem, tradycyjnym przelewem oraz za pomocą popularnych aplikacji bankowych.

Kontakt

Nie znalazłeś/znalazłaś dokumentu dla siebie? Skontaktuj się za pomocą poniższego formularza i opisz, jakich dokumentów potrzebujesz - przygotuję je specjalnie dla Ciebie.

CMS

*pole obowiązkowe